Albumy                          

                              Propozycje albumów:

1. Album tradycyjny z wklejanymi zdjęciami, 30cm x 30 cm, 60 stron, elegancki, koloru złota z napisem "Nasz Ślub". Kompozycja w wiekszości 1 zdjęcie na stronie. Za zgoda klienta obróbka plastyczna przez ozdabianie zdjęć elementami z papieru i materiału, cytatami i innymi rzeczami.

2. Album drukowany w postaci fotoksiażki formatu A4 na papierze kredowym 200g. Fotoprawa twarda, introligatorska z dożywotnia gwarancją. Ilość stron 40 lub 60. Projekty stron i okładki wykonywane indywidualnie pod klienta.

3. Komplet albumów- fotoksiążek na wysokiej jakości papierze fotograficznym (jedwabnym), grube kartki, oprawa introligatorska w EKO-skóre. Zestaw składa się z albumu dużego, rozmiar po rozłożeniu 30cm x 60cm; albumu mini: 15cm x 15 cm, oprawionego w EKO-skórę z miejscem na CD; dwóch albumów 20cm x 20 cm w fotooprawie (idealnych dla rodziców lub starostów).

ALBUMY

Tworzenie albumów ze zdjęć własnych i zdjęć klientów z obróbką komputerową i plastyczną.  Na życzenie klienta różne style zdjęć i obróbki :

tradycyjna, awangarda, romantyzm, fotomontaż, scrabooking ...
Oprócz albumów ślubnych polecam również
Album Dziecka ( np. od zdjęć USG ...)
Album na Rocznicę Ślubu
Album z Wakacji ...
Jestem otwarta na pomysły klientów.
Moje albumy to niepowtarzalny prezent i wspaniała pamiątka.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

               

                   www.jb1973.blogspot.com